Etkinlikler

JoyKids Oyun Alanları

JoyKids Oyun Alanları

Sevgili Çocuklar,

Oynamak ve eğlenmek sizin en doğal hakkınız. Bu dönemi büyüklerimizle birlikte sağlıklı bir şekilde geride bıraktığımızda top havuzlarında, kaydıraklarda, salıncaklarda hep birlikte hem de dilediğimizce oynamaya, neşeli vakit geçirmeye yeniden başlayacağız.

JoyPark’a tekrar geleceğiniz günü bekliyor ve tüm Oyun Alanlarını sizin için hazırlıyoruz. Sizinle birlikte olacağımız güzel günler için biraz daha sabredelim.

Bizden haber bekleyin.

YER:
Tüm Şubeler
TARİH:
27 Temmuz 2020 - Pazartesi
Değerli Misafirlerimiz ve Kıymetli Çocuklarımız

Değerli Misafirlerimiz ve Kıymetli Çocuklarımız

Tüm dünyayla birlikte ülkemizi de etkisi altına alan Covid-19 salgını süreci boyunca, JoyPark ailesi olarak en değerli önceliğimizin çocuklarımız, siz değerli misafirlerimiz ve çalışan personelimizin sağlığı olduğunu belirterek; bu salgına karşı mücadelemizi sürdürmekteyiz.

İçinde bulunduğumuz bu hassas süreçte, insan sağlığının tüm maddi değerlerden üstün olduğu gerçeğini en önemli önceliğimiz olarak kabul ettiğimizi belirterek, çocuk oyun alanlarımızın yeniden faaliyete geçmesi noktasında, gerek Devletimizin gerekse Bilim Kurulu üyelerinin önerilerini hassasiyetle dikkate aldığımızı ve önümüzdeki dönemlerde yapılacak öneri ve bilgilendirmeler doğrultusunda JoyPark ailesi olarak tekrar faaliyete geçebilmeyi sizler gibi heyecanla beklediğimizi siz değerli misafirlerimizin ve kıymetli çocuklarımızın bilgisine sunarız.

Sağlıklı ve bol eğlenceli günlerde görüşmek en büyük dileğimizdir.

 

JoyPark Çocuk Oyun ve Eğlence Merkezleri

YER:
Tüm Şubeler
TARİH:
03 Temmuz 2020 - Cuma
JoyPark_Official İnstagram Hesabımızda #evdekal Etkinlikerimizi Kaçırmayın!

JoyPark_Official İnstagram Hesabımızda #evdekal Etkinlikerimizi Kaçırmayın!

Başta sevdiklerimizin , sonra da sevgili ülkemizin Covid-19 Corona Virus salgınını en kısa sürede , sağlıklı bir şekilde atlatabilmesi için; çocuklarımızla beraber vakit geçirmeye fırsat bulduğumuz dönemde #evdeaktivite etiketiyle takip edebileceğiniz ve ailecek keyifli vakit geçirebileceğiniz #Evdeaktivite etkinliklerimizi Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz!

Birbirinden keyifli etkinliklerimiz ve çekilişlerimiz için bizi takip etmeyi unutmayın!

 

#evdekal güzel Türkiye'miz

YER:
Türkiye
TARİH:
07 Nisan 2020 - Salı
Çocuklarımız 2017'yi güzel hatırlasın diye...

Çocuklarımız 2017'yi güzel hatırlasın diye...

Aralık ayı sonuna kadar, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri 12:00 ve 17:00 saatleri arası, JoyPark Pelican Çocuk Oyun Alanı'nda düzenleyeceğiz etkinliklere sizleri de bekliyoruz.

YER:
Pelican Avm
TARİH:
19 Aralık 2017 - Salı
II.Geleneksel Oğuz Uğurlu Bowling Turnuvası

II.Geleneksel Oğuz Uğurlu Bowling Turnuvası

JoyPark Carousel Şubesi, 6 Kasım 2017'de TFFHGD ve İstanbul İl Hakem Kurulu'nun düzenlediği II. Geleneksel Oğuz Uğurlu Bowling Turnuvası'na ev sahipliği yaptı. 

YER:
JoyPark Carousel
TARİH:
06 Kasım 2017 - Pazartesi
JoyPark Marka, Bursa'da açılıyor

JoyPark Marka, Bursa'da açılıyor

JoyPark, büyümeye ve genişlemeye devam ediyor. 12. şubesini 1 Haziran 2017, Perşembe günü Suryapı'nın Bursa'daki gözde projesi Marka AVM'de açacak olan JoyPark, şehrin eğlence dünyasına yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor.

YER:
Bursa Marka AVM - Nilüfer
TARİH:
01 Haziran 2017 - Perşembe